preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
 
 
 

MOBILNÍ APLIKACE

Vyrábíme atraktivní aplikace pro Apple iOS a Android. Jejich trh AppStore a GooglePlay každým dnem roste o tisíce nových uživatelů. Vytvoříme Vám aplikaci na míru, která dovede zasáhnout kohokoliv z milionu potenciálních zákazníků, který u sebe má mobilní telefon nebo tablet.

Třeba máte nápad na přínosnou službu, potřebujete zvýšit produktivitu, nebo na sebe chcete upozornit soutěží. Zaleží na Vás, co mají umět. Dovedeme vyvinou různé funkce na klíč:
- uživatelské profily, čtení obsahu a zpracování dat a databází, analytika
- přehrávače médií, podcastů, streamů, video obsahu
- navigace na mapě, zpracování dat ze senzorů, práce se souborovým systémem
- selfie kamery, uživatelské profily, manipulace s fotografií
- pokročilé hry s animacemi a kvalitně navrženým uživatelským rozhraním
Doplňkovou činností studia jsou interaktivní hry pro weby, natáčení filmů, vizualizace a prezentace.

Co je GEOAPLIKACE

Každé zákoutí naší země má spoustu přírodních i lidmi vytvořených atrakcí, které jsou často šikovně schované v lese, uvnitř města, za příjezdovou cestou nebo rozmístněné v rozsáhlých oblastech. Geoaplikace pomůže vašim návštěvníkům tato místa snadno najít a orientovat se v rozsáhlých areálech. Dovedou vás pěšky šipkou snadno na libovolné místo v krajině i bez mobilního signálu, propojují vložené informace, data ze senzorů i obsah online z webu. Vše se dá snadno zobrazit, můžete přidat aktuální informace, nadmořskou výšku, fotky.

 PRO KOHO JE GEOAPLIKACE UŽITEČNÁ ? 
obce a regiony, které se chtějí otevřít svým návštěvníkům (památky, úřady, nádraží, služby, infrastruktura, rozhledny, stezky, hřiště, parky, ubytování, restaurace, místní firmy, ...)
festivaly, zábavní parky, golfová hřiště (parkoviště, orientace mezi atrakcemi, občerstvení, toalety)
zážitkové hry (vzdálenosti mezi místy, zázemí, suvenýry, zajímavosti, nápověda)

 
© 2009-2024 GeoApky.cz - Chytré aplikace pro iOS a Android | Spravovat obsah